Uudet ylioppilaat 2005

Gaudeamus igitur

Sivun loppuun

Syksy 2005: Paljon Onnea Uusille Ylioppilaille!

 Pitkänen Vesa
Suuronen Henry

Pisterajat s 05 (jpg)

Kevät 2005: Paljon Onnea 51:lle Uudelle Ylioppilaalle!

Heiska Eeva eeva_heiska@hotmail.com
Hiltunen Jaana  
Hynninen Elina  
Kahilampi Tommi  
Kivisaari Kati katielle@jippii.fi
Kokko Noora visslaren@jippii.fi
Koskenniemi Joonas  
Koskinen Salla koskinen_salla@hotmail.com
Kuisma Elina elluzki@sunpoint.net
Laaksonen Heidi  
Lepistö Jaakko jaskaonpelimies@hotmail.com
Leppäketo Riitta  
Mattila Henna henna.mattila2@luukku.com
Metsänen Heli Heli_metsanen@jippii.fi
Nissinen Ruth jormaperakyla@suomi24.fi
Olkkonen Jukka  
Pullinen Samuli  
Riitaoja Mari riitamari@hotmail.com
Saari Mikko  
Savolainen Jussi  
Sirviö Jonna  
Tamminen Loviisa  
Tourunen Ville  
Tuominen Marleena manta.t@luukku.com
Viinamäki Ilona ilonallelle@luukku.com
Vikman Marika  
Virtanen Elisa  
   
Aarnio Emmi  
Dammert Elisa  
Dufva Anu anu_dufva@hotmail.com
Elfvengren Jouni  
Hamina Aleksi  
Hietala Antti Antti.Hietala@pp5.inet.fi
Koskinen Sonja  
Kärkäs Melina melinalle86@hotmail.com
Maunula Joni  
Niemi Heli vapaata_pudotusta@luukku.com
Paajanen Mika  
Peltonen Paavo Paavolle@jippii.fi
Pietilä Veli-Pekka vppietila@hotmail.com
Purojärvi Joonas Joonas_1999@hotmail.com
Pälvimäki Heli Someone151@hotmail.com
Rajahonka Tytti tytti.rajahonka@pp.inet.fi
Saltiola Sami Razorman86@hotmail.com
Tommola Susanna nytsy@jippii.fi
Ulmanen Henri  
Ulmanen Mirka mimulle@hotmail.com
Valkonen Merja merjavalkonen@hotmail.com
Vilkman Jaana  
Åkman Jaakko jacolle@hotmail.com
Tikander Suvi

Pisterajat k05 (pdf) 
Pisterajat k05 (jpg)

FLOW11.gif (12546 bytes) FLOW11.gif (12546 bytes)
Sivun alkuun


Sivu päivitetty18.11.2005
Vierailijoita 23.05.05 jälkeen: Ilmainen www-laskuri

Pääsivu | Sivukartta | Ajankohtaista | Kevennyksiä | Koulu | Linkkejä | Multimediaa | Opettajat | Opetussuunnitelma | Opinnäytteitä | Opiskelijat | Toiminta | Vieraskirja | Ylioppilaat |